Hakkımızda

Hakkımızda

Doğanın Kalbinde

İnsanların tatil anlayışının günden güne değiştiği zamanımızda,  günlük hayattaki kalabalıktan ve koşuşturmadan kaçmak isteyenler soluğu doğada alıyor.

Uzunca bir zamandır hayatımızın bir parçası olan doğada konaklama ve seyahat arzusunu siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istedik. Glamping tatil konseptinin yer aldığı ve denize sadece 3 dakika yürüme mesafesinde yer alan Adrasan Koreli Glamping her misafirimizin tatil keyfini sonuna kadar yaşayacağı bir yer. Adrasan’ın doğal güzellikleri bu kadar fazlayken gece doğanın huzuruyla uyumak sabah dağ, deniz kokusuyla uyanma istediği yeni nesil çadırları hayata geçirmemizi sağladı. 

Adrasan Koreli Glamping, bol oksijenli, denize yakın ve geceleri yıldızlar eşliğinde, siz değerli misafirlerimizin keyifle konaklayabileceği bir konumda yer alıyor. 

Standart bir kamp alanının sizlere sunabileceğinden daha fazlasını diliyorsanız, sizler için Adrasan Koreli Glamping doğru yer demektir. 

  • Orman içinde trekking alanları
  • Yoga alanları
  • Kamp ateşinde aktiviteler, oyunlar ve bol kahkahalı sohbetler

Geniş iç hacimli ve özel tasarlanmış çadırlarımız, konforlu yatak, her çadıra özel verandamız ile günümüzün telaşlı dünyasında özlediğiniz sakin ve bakir doğa, arzu ettiğiniz müstakil ve sakinliği sizlere sunmaktayız.

Doğanın insana verdiği enerjiyi, gücü hissedebileceğiniz, tüm olanaklarınızın içeride olduğunu bilerek lüks içinde rahatlayabileceğiniz doğa içindeki glamping konseptimiz ile değerli misafirlerimizi ağırlamayı bekliyoruz.

Dilerseniz glamping konseptimizde konaklayabileceğiniz dilerseniz de kendi kurduğunuz çadırlarda kalabileceğiniz işletmemizde tatilinize sevgili evcil dostlarınız da eşlik edebilir.

Copyright © 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

Hemen Rezervasyon Yap